Restaurant Magická zahrada nouveau
APARTMÁNY MAGICKÁ ZAHRADA - pohodové ubytování v Praze

Nabízíme levné a klidné ubytování v blízkosti centra Prahy.

Nedaleko centra Prahy, na Nuselské ulici v Praze 4 – Michli, na Vás čeká možnost levného ubytování v apartmánech Magická zahrada. Jedná se o apartmány, které zajišťují levné a přesto komfortní ubytování nedaleko centra Prahy. Všechny apartmány jsou kompletně zařízené. Každý apartmán je vybaven ledničkou a má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.  V kuchyňce je Vám k dispozici elektrický vařič, základní nádobí, stolní servis a rychlovarná konvice. Samozřejmostí jsou ručníky, osušky a mýdlo v koupelně. Vše je udržováno v dokonalé čistotě a proto v našich apartmánech uspokojíme i ty nejnáročnější hosty.
Parkování je zdarma před domem. Do centra se lze pohodlně dostat tramvají, zastávka tramvaje 2 minuty od apartmánů, cesta do centra (Muzeum) trvá 12 minut, nebo se do centra dostanete nedalekým metrem ( ze stanice Kačerov nebo Budějovická)
V přízemí se nachází restaurace Magická zahrada.  Jedná se o vyhlášenou restauraci s mezinárodní kuchyní zaměřenou na steaky, saláty ale i těstoviny a v létě jídla na grilu. V této restauraci můžete obdivovat jedinečnou výzdobu, jídlo si vychutnáte v zimní zahradě, v létě pak na zahrádce. Ubytovaní hosté mohou navíc využít v této restauraci  10% slevy.

Ať už jste jednotlivec, skupina či rodina s dětmi, využijte možnosti levného ubytování v apartmánech Magická zahrada.                                                                   Těšíme se na vaši návštěvu!

Top